Cięcie liter

Cięcie liter

Faq - najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda proces realizacji zamówienia?

Pełen proces to Program 5 KROKÓW, przy czym Ty wykonujesz tylko 2 z nich:
KROK 1.
Zapytanie ofertowe od klienta – w formie formularza, maila, telefonu, faxu.
KROK 2.
Oferta – w formie pisemnej (dokument, wiadomość mailowa).
KROK 3.
Akceptacja oferty przez klienta – potwierdzenie pisemne (mail, fax).
KROK 4.
Produkcja zamówienia.
KROK 5.
Wysyłka na adres podany przez klienta.

Jak przesłać prawidłowe zapytanie?

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy formularz, którego wypełnienie zabiera mniej niż 2 minuty. Potrzebujesz następujących informacji:
Materiał
- rodzaj, grubość, kolor
Wymiary
– najlepiej w mm w komplecie z czytelnym rysunkiem wyrobu
Nakład
– ilość sztuk i partii wyrobu
Kontakt
– zwrotny do siebie, najlepiej mail i telefon
Inne
- wszystkie informacje, które mogą mieć wpływ na dobór materiałów i technologii wykonania, tzn. przeznaczenie wyrobu, czynniki oddziałujące na wyrób oraz usługi dodatkowe np. przygotowanie projektu, wizualizacji, kompleksowego wykonania produktu, dostawy i montażu w wyznaczonym miejscu.

Jakie są właściwe pliki?

Pliki wektorowe o rozszerzeniach CDR, AI, PDF, EPS, DWG, DXF

Jaki jest termin realizacji zlecenia?

Termin realizacji ustalany jest indywidualnie przed przyjęciem zlecenia. Wynosi w zależności od szczegółów i wielkości zamówienia od 24 godzin do kilku dni roboczych. W przypadku realizacji z materiału sprowadzanego na specjalne zamówienie termin ulega wydłużeniu o okres dostawy.

Jakie są warunki płatności?

Przy pierwszej realizacji konieczna jest przedpłata w wysokości 50% wartości zamówienia brutto. Przy stałej współpracy przelew 7 dni.

Zamówienia poniżej 100pln netto płatne gotówką przy odbiorze.

Jakie są warunki dostawy?

Wysyłka następuje poprzez ogólnopolską firmę kurierską – koszt przesyłki doliczany jest do wartości zamówienia. Istnieje możliwość dostawy naszym transportem, po wcześniejszym ustaleniu jego warunków

Dlaczego my?

W skład naszego zespołu wchodzą pasjonaci o dużym doświadczeniu w zakresie oferowanych usług. Masz pewność, że zrobimy wszystko co tylko możliwe, abyś był zadowolony z ceny, efektu końcowego i jakości obsługi.

Jesteśmy częścią większej firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej. Dzięki temu gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług i realizację najbardziej nietypowych zleceń.

Stawiamy na relacje długoterminowe. Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie w każdej kwestii. Wiąże się to również ze sprawami finansowymi, gdzie oferujemy specjalne rabaty oraz wydłużone terminy płatności.

Zawsze dajemy z siebie wszystko, tak aby wykonane przez nas detale spełniały wszystkie wymagane normy a efekt końcowy przerósł Twoje oczekiwania.

Kim jesteśmy?

Wieloletnie doświadczenie, obsługa klientów korporacyjnych i indywidualnych na terenie całego kraju, wiedza, elastyczność, terminowość - szczegóły na naszych stronach internetowych:

www.ciecieliter.pl   www.agencjaplastica.pl   www.twojbiurowiec.pl